Kontakty

Seznam členů a kontaktů:

Pavel Vyhnánek
člen ZO
vyhnanekpavel@seznam.cz    
Mgr.Petr Kos
jednatel
kos@uapp.cz
 
Igor Harna
člen výboru
harna@seznam.cz  
Petr Nováček
předseda xxx.petr@post.cz
 
Mgr. Martin Večeřa 
člen ZO m.vecera@marvec.org  
       
Majka Doležalová
člen výboru
Majka.Ha@seznam.cz  
Vladimir Rašovsky
člen výboru
rasovskyv@seznam.cz
 
Ivan Filouš
člen ZO  ivan.filous@seznam.cz  
Ing. Vlastimil Hanuš člen ZO vh.piff@atlas.cz  
Milan Pastorek
člen ZO Lumpp@seznam.cz  
Dr. Skála
člen ZO 
   
Jan Němeček
člen ZO skirit@seznam.cz, http://skirit.dump.cz
 
Prof. RNDr. Rudolf Musil DrSc. čestný člen rudolf@sci.muni.cz  
RNDr. Ladislav Slezák
čestný člen
605 066 257
 
Lukáš Dvořáček
člen ZO dvoracek.l@centrum.cz  
Josef Pokorný člen ZO 
jos.pokorny@seznam.cz  
       
Pavel Chaloupský
člen ZO
Chaloupsky@seznam.cz  
Bc. Viktor Šuman 
člen ZO viktor.suman@gmail.com  
       
Michal Tauer
člen ZO
Michal.Tauer@gmail.com  
       

 

 

Základna :

ČSS ZO 6-12

Speleoklub Brno

Srub u Březiny

Březina, okres Blansko

679 05

Poloha

Tyto stránky byly vytvořeny pomocí služby Jeskyňář.cz - http://www.jeskynar.cz
Creative Commons License
Na veškerý obsah, pokud není autorem příspěvku uvedno jinak, se vztahuje licence
Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0.