ČLENOVÉ

Binderová

Patrícia

Tisovec

patricia.binderova@centrum.sk

Blažek

Miroslav

Blansko

blazekcaves@seznam.cz

Brusso

Mar´jana

Břeclav

j.br@seznam.cz

Doležel

Zdeněk

Vilémovice

zdentye@seznam.cz

Fibingr

Petr

Třebíč

peta.jokes@seznam.cz

Flek

Jan

Kotvrdovice

flek@caves.cz

Flek

Jan

Kotvrdovice

kelf2@seznam.cz

Havel

Aleš

Jihlava

havel.ales@atlas.cz

Cholevík

Pavel

Prostřední Bečva

pavelch@seznam.cz

Chovanec

Stanislav

Zaječí

chovanecst@seznam.cz

Kaderka

Jakub

Velké opatovice

jakub.kaderka@gmail.com

Kaňok

Martin

Dobrá

kanok.martin@seznam.cz

Kleberc

Dušan

Ropice

dusan.kleberc@centrum.cz

Kočí

Tomáš

Třebíč

bohoustk@seznam.cz

Kraus

Ivo

Olomučany

ik.raus@tiscali.cz

Kropáč

Jan

Jeseník

kropac@stomix.cz

Křivský

Robert

Brno

bob08@seznam.cz

Macek

Jan

Břeclav

jan.macek17@gmail.com

Máhr

Michal

0lomučany

mahrmichal@seznam.cz

Plech

David

Jevíčko

david.plisek@centrum.cz

Plšek

Libor

Hustopeče u Brna

foxhustopece@seznam.cz

Prieslová

Valentina

Praha 5

holikova64@seznam.cz

Rozsypal

Lukáš

Jiříkov

l.r.benji@seznam.cz

Rylich

Adam

Vilémovice

rylichácek@seznam.cz

Trojovský

Lukáš

Děčín

lukas.trojka@seznam.cz

Trtílek

Luboš

Veverská Bitýška

dr.dwarf@seznam.cz

Trusníková

Jana

Vilémovice

trusnikovajana@centum.cz

Vejsová

Martina

Kroměříž

Mata.Vejs@centrum.cz

Vintr

Tomáš

Karlovy vary

xviny@seznam.cz

Votroubek

Petr

Jevíčko

votroubekp@olujevicko.cz

Vyroubal

Aleš

Určice

cyklokrtek@centrum.cz

Zeman

Jan

Pozořice

jan_zeman@email.cz

Poloha

PřílohaVelikost
vyroční-zpráva-2008.pdf122.05 KB
vyroční-schůze-2009.pdf79.23 KB
clenska-schuze-2011.pdf419.26 KB
vyrocni-schuze-2011.pdf324.58 KB

Obrázky

ALEŠ
BOHOUŠ
ČAPA
DUŠAN
FERDA
HONZA
IRČA
IVOŠEK
KELF
MAJOR (JAN) ZEMAN
ROBERT
SEMIŠÁK
TRŤA
Tyto stránky byly vytvořeny pomocí služby Jeskyňář.cz - http://www.jeskynar.cz
Creative Commons License
Na veškerý obsah, pokud není autorem příspěvku uvedno jinak, se vztahuje licence
Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0.