PRACOVNÍ DENÍK

Oprava základny

Ve dnech 1.-3.9.2017 a 8.-10.9.2017 proběhnou stavební opravy základny.
Termín: 1.9.2017 - 10.9.2017

Expedice Medúza 2016 - Černá Hora 24.8. - 3.9.2016

-
Letošní ročník expedice do jeskyně Dalovica Pecina proběhla na přelomu srpen/září. Jeskyně je paleovývěr horizontálního charakteru s momentální délkou objevených chodeb přibližně 11 km.
Mapa z r. 2013
Termín: 24.8.2016 - 3.9.2016

Bádací víkend v Čachticích ve velkém stylu 5-7.8.2016

-

Po půl roce se opět naskytla příležitost přijmout pozvání na víkendovou pracovní  akci od jeskyňářů z Čachtic. Společně s Michalem a Davidem z tišnovské speleologické skupiny si nemůžeme takovou událost nechat ujít a v pátek po práci uháníme směr Malé Karpaty.

Termín: 5.8.2016 - 7.8.2016

Dvě "bezesné" noci na Dagmaře 29-31.7.2016

Poslední  červencový víkend byl rezervován spřátelené skupině Dagmar. Konala se tu menší oslava Šlimcových narozenin a zároveň bylo v plánu zabádat v jejich hlavní stejnojmenné  jeskyni kousek za boudou. Z Myotisu

Termín: 29.7.2016 - 31.7.2016

Víkend v Tišnově

Dlouho odkládaný návrat do Tišnova inicioval náš nový člen Luboš u příležitosti svých narozenin. S tamními jeskyňáři již delší čas spolupracuje, tak byl vehnán do role hostitele i průvodce.

Termín: 22.7.2016 - 24.7.2016

Exkurze do Propástky u Verunčiny jeskyně – poznámky ke geologii lokality

        Jeskyně je situována v pravé údolní stráni Suchého žlebu, přibližně 270 m jz. od křižovatky Macocha – Skalní mlýn – Vilémovice. V rámci evidence (JESO) jí byl přidělen kód K2301211-J-06200. Nadmořská výška vchodu je uváděna na 421 m. Původní relativně malá jeskyně vytvořená na dislokaci směru SSV-JJZ byla prokopána až do celkové hloubky cca 40 m od vchodu. V těsné blízkosti je Verunčina jeskyně (j.č. 619). U obou jeskyní se

Termín: 18.10.2015

Napouštěcí pokus

      Propástka u Verunčiny jeskyně - nachází se hned vedle Verunčiny jeskyně, tedy asi 250 metrů za horní závorou do Suchého žlebu. Bádá se tam už desítky let. Jeskyně se řídí heslem - co si nevykopou, to jim nedám.

Termín: 1.11.2014

Znovu do Tisovce

Po roce a půl od jaskyniarského týždňa jsme se rozhodli podívat znovu do Tisovce, městečka na jihu Národného parku Muránska planina. Kromě úchvatných jeskyní a pěkného okolí jsme se těšili i na správné lidi, se kterými jsme se v té době spřátelili. Vyrazili jsme tedy Alda, Semiš a Dušan DJ Havíř ve čtvrtek večer 7.2.2013 vlakem na východ. Cesta proběhla bez problému, před 7. ranní jsme vystoupili na známé zastávce.

Vlaková zastávka v Tisovci

Termín: 7.2.2013 - 11.2.2013

Čištění dna Macochy a jiné

Vážení a milí přátelé, dlouho jsem se k tomuto webu neuchýlila, neboť jsem byla vytížená nejen pracovně. Nicméně čas plyne dál a v průběhu roku se událo spousta zajímavých událostí. Třeba Spelerumbál (ke kterému se já nebudu vyjadřovat), Speleofórum a vůbec spousta dalších akcí. Naše skupina nezahálí, členové bádají, pomáhají u sousedů a vůbec se tak potulují po

53. jaskyniarsky týždeň SSS

53. jaskyniarský týždeň se tentokrát konal netradičně mimo území Slovenska - v dolině Kościelisko nedaleko Zakopaného v polských tatrách. Ve složení Semiš, Dušan, Bohouš a já jsme vyrazili o 2 dny dříve.

Sbíráme se po cestě...

Sbíráme se po cestě...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Roberte, vyhráls! Jseš

Obrázek uživatele Aleš
Roberte, vyhráls! Jseš první, kdo napsal článek na nový stránky :-D

Ahoj Koukám, že máte

Obrázek uživatele Redakce

Ahoj

Koukám, že máte nový web. Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, napište do http://www.jeskynar.cz/podpora/stranka/forum-podpory.

hodně zdaru !

Jo a moc ti to na fotce

Obrázek uživatele Aleš
Jo a moc ti to na fotce sluší. Taky jsem rád, že tak brzo někdo opravil ten denník.

Kdo si hraje nezlobí !

Obrázek uživatele Kelf

Kdo si hraje nezlobí !

Zde si hraje ROBERT. Tak ať mu to dlouho vydrží ! 

Hodně trpělivosti a vytrvalosti přeje Kelf

Změnil jsem barvy

Obrázek uživatele Robert

Změnil jsem barvy stránky, stálo mě to týden rozvažování a asi dva dny zkoušení a ladění. Vycházel jsem z barev loga Myotis. Komu se to nelíbí........   ať napíše do fóra.

 Asi jsem úplný "lama", ale stále jsem nepřišel na to, jak smazat vlastní komentáře. Včetně těch dementních, na kterých jsem jen zkoušel, kde se co objeví ve struktuře stránek. Takže přepisuji.

Nazdar všici. Koukám,

Obrázek uživatele tchapka
Nazdar všici. Koukám, koukám, že by se to tu mohlo rozjet. Tak držim palce Robe. Ještě by to chtělo zprovoznit fotky na Rajčeti, ať se mužu aspoň podivat co se kde děje ,když už to tak flákam:)))

Bobe Bobe,co na to Julie a

Obrázek uživatele Pavel K.

Bobe Bobe,co na to Julie a jak mam dopsat svuj email do clenu?

Tyto stránky byly vytvořeny pomocí služby Jeskyňář.cz - http://www.jeskynar.cz
Creative Commons License
Na veškerý obsah, pokud není autorem příspěvku uvedno jinak, se vztahuje licence
Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0.