Společenské speleos akce + SPELEO FOUR RUM

Míting Speleo and Diving FOUR RUM 2014 „ …zachraňte Bobry !!! aneb ukázaná platí…“

Je mou milou povinností po ukončení informačního embarga, zavzpomínat na letošní krásné setkání přátel Guána a to slavné 4Rumy. Již tradičním místem sletu se stala i letos krásná krčma s prostorným sálem v Michalových Horách. K setkání došlo v letošním zdárně teplém dubnu při termínu od 4. 4. do 6. 4.

 

Speleo Four Rum 2013 … aneb pár Rumáků a Roztřapený Bobr na stůl pro Guáno

 

(třetí živák, ou jéééééé a ukázaná stále platí!!!)

Speleo Four Rum 2012 - „ Rum Ń Roll“… aneb druhý ročník a „kurwááá“ stále na živu… (prostě Ukázaná platí!)

Ou jééééééé!!!! A je to tady!!! Rok se s rokem sešel a znovu nastal čas s velkým „Č“, pro soukromé speleo setkání kamarádů a spřátelených speleoklubů Speleoskupiny Guáno, tedy přesněji speleo-sabbath Four Rum. Již „druhý“ ročník, se konal v sobotu 31. 3. 2012 (od ranních hodin), opět na území krčmy U Gárdnerů v historickém městečku Loket nad Ohří.

GUÁNO Speleo-Four-Rum Loket 2011 .. aneb 4 Rumy na stůl pro Guáno

19.března  LP 2011 v Lokti nad Ohří (krčma U Gárdnerů), se uskutečnil historicky první mítink speleoskupiny Guáno. Tento nultý ročník byl pro mne zkušební. Na prvopočátku, byly myšlenky zorganizovat setkání smíšené. Neměl jsem vůbec tucha, zda by se mohlo ujmout do budoucna a zda by Spelo-Four-Rumy mohly mít pokračování. Po kladných odezvách návštěvníků sletu Speleo-Four-Rum, již dnes vím na 101%, že ten příští ostrý 1. ročník se konat v roce

Výročí 40. let prostějovských jeskyňářů „Javoříčko“ a fotovýprava do Javoříčských jeskyní

13.11. LP 2009 vyráží tři posádky ze samotného západu ČR na východ a to do nádherného a kamarádského Javoříčského krasu. Ano jest pravdou, že i na samotném západu země jsou jeskyňáři! Cesta na místo konání uběhla zatraceně rychle. První večer na základně byl velmi příjemný, v duchu pohodovém, mezi velmi vzácnými a milými přáteli.

Speleo-setkání "Na východě" Březina 2009

Již tradiční setkání jeskyňářů proběhlo 13.2. -15.2. na základně Prostějovských jeskyňářů ZO 7-03 na Březině.

Tyto stránky byly vytvořeny pomocí služby Jeskyňář.cz - http://www.jeskynar.cz
Creative Commons License
Na veškerý obsah, pokud není autorem příspěvku uvedno jinak, se vztahuje licence
Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0.